Google Ads ile İşinizi büyütün. Siz yeni müşterilerinize vakit ayırın, reklamlarınızı bize emanet edin.

Google Adwords Bizim İşimiz!

Google Adwords uzmanı ile çalışın, reklamlarınız profesyoneller tarafından hazırlanırken siz  yeni müşterilerinize vakit ayırın. Tüm kampanyalarınızı biz yönetelim ya da sizler için hazırlayıp tek seferlik bir çalışma ile reklam işleyişinizi düzene koyalım. Yüksek Performanslı ve verimli reklamlar ile sizde ürün ve hizmetlerinizi yeni müşterilerinize kolayca tanıtın, yüksek satış rakamlarına ulaşarak işletmenizi büyütün.

Google Adwords ile 1. Sıraya Yükselin

Adwords uzmanı kampanyanızı ve reklam stratejinizi kurgularken maksimum performans ve yeni müşteriyi hedefler. Bunun için reklamlarınızın en üst sıralarda görünmesini sağlar ve rakiplerinizle etkili bir rekabete girersiniz. Pazardaki müşteri payından büyük bir dilim almak ister misiniz?

580+
Mutlu Müşteri
10+
Yıllık Tecrübe
1470+
Tamamlanan Reklam Kampanyası

Kalite Puanını Arttırıyoruz

Ads Uzmanı sitenizi reklam için hazırlıyor, gerekli düzenlemeleri sizlere bildiriyoruz. Reklamlarınızı sitenize göre optimize ederek kalite puanının artmasını sağlıyoruz. Yüksek kalite puanı sayesinde rakiplerinizden daha düşük bütçeler ile üst sıralarda görünmeniz mümkün.

Site İçi Optimizasyonlar

Reklam kampanyalarında en önemli noktalardan biri anahtar kelimelerin eşleşeceği sayfalardır. Sayfaların kalitesi arttırılmalı, müşteri hizmeti almaya teşvik edilmelidir. Sitenizin sayfalarını reklam kampanyanıza göre optimize ediyor, sitenize giren trafiği potansiyel müşterilere çevirmeye çalışıyoruz. Adwords uzamanı ile çalışarak farkı deneyimleyin.

Ölçümler ve Reklam Analizi

Adwords uzmanı reklam kampanyanızın etkisini gözlemlemek için sürekli ölçümler yapıyor. Google Data Studio raporları hazırlıyor, reklam verilerini inceliyoruz. Yeni stratejileri ve anahtar kelimeleri ilerleyen dönemde oluşturacağınız reklamlar için hazırlıyoruz. Google reklam uzmanı değerlendirmesi ile sizlere detaylı raporlar ile bilgiler veriyoruz.

Sektör Analizi

Adwords Uzmanı işletmenizin ya da projenizin bulunduğu sektörü detaylı analizler sonucu tanır. Mevcut ürün ve hizmetlerinizin potansiyel müşterilerinin zaman geçirdiği platformları tespit eder ve bu analizler doğrultusunda anahtar kelime arama çalışmalarına başlarız. Sektördeki rakipleriniz, rekabet düzeyi ve maliyetler hesaplanır. Tüm bu işlemlerin sonunda reklam stratejiniz oluşturulur.

Rakip Analizleri

Adwords uzmanı en iyi rakiplerinizi tespit ediyor, yatırım yaptıkları anahtar kelimeleri öğreniyoruz. Detaylı analizler yapıyor ve rekabete girebilmenizi sağlıyoruz. Rakiplerinizi geçebileceğiniz ve potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabileceğiniz uzun kuyruklu ve düşük rekabetli, uygun maliyetli ek anahtar kelimeleri de bu analiz içerisinde tespit edebiliyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Adwords uzmanı, reklam kampanyanızın en önemli kısmı anahtar kelimelerdir. Müşterinizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri kapsayan anahtar kelimeler ve sayfalar oldukça önemlidir. Verdiğiniz hizmet arama yapan müşterinin ihtiyacını karşılamalı ve potansiyel müşterilerin size ulaşmasını sağlamalıdır. Anahtar kelime analizleri sayesinde potansiyel müşterilerinize en kolay ulaşabileceğiniz anahtar kelimeleri doğru hedeflemenizi sağlıyoruz.

Adwords Uzmanı ile İşletmenizi Kolayca Büyütün

Eski adıyla Adwords yeni adıyla Google ADS, reklam kampanyalarınızı Ads danışmanı profesyonel olarak yönetsin. Uyguladığımız yöntemler ile daha fazla kar edebilir, reklam maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Projenizin satışlarını ve organik trafiğini arttırmak için Adwords reklamları kullanıyorsanız sonuçları raporlar halinde görebilmeli, reklam performansını ölçümleyebilmesiniz. Harcadığınız para size kar ettiriyor mu? Potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlıyor mu bunu tespit etmeniz gerekiyor. Tek başınıza reklam çıkarak bu verilere en doğru şekilde ulaşmanız ya da etkili bir reklam kampanyası düzenlemeniz neredeyse imkansız. Bizler reklam kampanyanızı 40 farklı faktöre göre optimize ediyor, geri dönüşümleri ve tüm detayları raporlandırarak gerekli takibi yapıyoruz. Sizlere anlaşılır bir rapor ile geri bildirimde bulunuyoruz.

Adwords Uzmanı
👋 Tanışma Paketi
850 ₺ /ÖTV ve KDV DAHİL DEĞİLDİR
20 Anahtar Kelime
Anahtar Kelime Analizi
Negatif Kelime Analizi
Rakip Analizi
Reklam Metni Analizi
Demografik Kitle Analizi
Yeniden Pazarlama
Kampanya Stratejisi
Özgün Reklam Metinleri
Reklam Uzantıları
Reklam Zaman Planlaması
Bütçe Optimizasyonu
Hesap Erişimi Tamamen Sizde!
🌟 Başlangıç Paketi
1050 ₺ /ÖTV ve KDV DAHİL DEĞİLDİR
35 Anahtar Kelime
Anahtar Kelime Analizi
Negatif Kelime Analizi
Rakip Analizi
Reklam Metni Analizi
Demografik Kitle Analizi
Yeniden Pazarlama
Kampanya Stratejisi
Özgün Reklam Metinleri
Reklam Uzantıları
Reklam Zaman Planlaması
Bütçe Optimizasyonu
Tag Manager Kurulumu
Kalite Puanı Optimizasyonu
Görüntülü Reklamlar
Hesap Erişimi Tamamen Sizde!
✔️ Yüksek Verimli Reklam
1250 ₺ /ÖTV ve KDV DAHİL DEĞİLDİR
50 Anahtar Kelime
Anahtar Kelime Analizi
Negatif Kelime Analizi
Rakip Analizi
Reklam Metni Analizi
Demografik Kitle Analizi
Yeniden Pazarlama
Kampanya Stratejisi
Özgün Reklam Metinleri
Reklam Uzantıları
Reklam Zaman Planlaması
Bütçe Optimizasyonu
Tag Manager Kurulumu
Kalite Puanı Optimizasyonu
Görüntülü Reklamlar
Reklam Tasarımı
Reklam Sayfası Optimizasyonu
Saldırı Önleme
Hesap Erişimi Tamamen Sizde!
🚀 Roket Paket Reklamları
1600 TL /ÖTV ve KDV DAHİL DEĞİLDİR
70 Anahtar Kelime
Anahtar Kelime Analizi
Negatif Kelime Analizi
Rakip Analizi
Reklam Metni Analizi
Demografik Kitle Analizi
Yeniden Pazarlama
Kampanya Stratejisi
Özgün Reklam Metinleri
Reklam Uzantıları
Reklam Zaman Planlaması
Bütçe Optimizasyonu
Tag Manager Kurulumu
Kalite Puanı Optimizasyonu
Görüntülü Reklamlar
Reklam Sayfası Optimizasyonu
Dönüşümlerin Kurulumu
Saldırı Önleme
Performans İzleme
Data Studio Rapor Erişimi
Hesap Erişimi Tamamen Sizde!

Negatif Anahtar Kelimeler

Google Ads reklam kampanyalarında istemediğimiz anahtar kelimelerde reklam gösterimi alabiliriz. Bunun önüne geçebilmek için negatif anahtar kelimeler ile o kelimelerde reklama çıkmayı engelleyebiliriz. Bu sayede reklam maliyetini düşürür, direkt potansiyel müşterilerinize ulaşmaya çalışırız. Alakasız anahtar kelimelerden trafik gelmesinin önüne geçebiliriz. Ads uzmanı ile tam optimize edilmiş kampanyalar ile reklam bütçesinden tasarruf edersiniz.

Detaylı Hedefleme

Ads uzmanı reklamlarınızı düzenlerken belirli konumlarda reklam çıkabilir. Örneğin Eskişehir’de bölgesel hizmet veren bir işletmenin reklamları sadece Eskişehir içinde görünmelidir. Ancak reklamlarınız tüm Türkiye’de görünüyorsa potansiyel müşterilere ulaşması oldukça zordur. Bütçe kısa zamanda tükenir, geri dönüşlerin büyük bir kısmı olumsuzdur ya da hiç olmaz. İyi bir hedefleme için tecrübeli bir ads uzmanı ile çalışmalısınız.

Reklam Saldırılarını Önlüyoruz

Reklam kampanyanız rekabetin çok yüksek olduğu anahtar kelimelerdeyse bu tarz saldırılar gerçekleşebilir. Saldırılar bütçenizi hızla yok eder, neredeyse hiç geri dönüş alamazsınız. Sitenize giren trafiğin %90’ı saldırıdan gelir ve tamamen etkisizdir. Saldırıları reklam kampanyanızda engelleyebilir, sahte tıklamaların önüne geçebiliriz. Ads danışmanı bu saldırıları tespit edip gerekli reaksiyonu hemen göstermelidir.

Google Ads İçin Sık Sorulan Sorular

Reklam veren ve vermeyi düşünen müşterilerimizin sık sorduğu soruları derledik. Aşağıdaki sorular dışında merak ettiğiniz farklı sorular varsa lütfen bize ulaşın.

Google Ads Konum ve Kişi Hedeflemesi Yapılabilir mi?

Hizmet verdiğiniz ülke, il ve ilçe hedeflenebilir, reklam saatleri düzenlenebilir ve yaş gruplarına göre reklam verilebilir.

Google Ads Reklam Türleri Nelerdir?

Google Adwords’de ihtiyaca göre şekillenmiş reklam modelleri bulunmaktadır. Reklam kampanyanız ve hizmetinize göre arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, reklam ağı, alışveriş reklamları, video reklamlar tercih edilebilir.

Google Adwords Reklam Bütçesi Nasıl Belirlenir?

Reklamlardan hedeflediğiniz geri dönüşümlere, rekabete ve günlük bütçeye göre bir kampanya oluşturmak mümkündür. Reklam bütçesinde anahtar kelimelerdeki rekabet etkileyici unsurdur.

Google Ads Nedir?

Google Adwords eski adıyla bilinen Google’ın reklam servisi yeni adıyla Google Ads olarak devam etmektedir. Google Ads reklamları, reklam ağına dahil olan siteler, haritalar ve YouTube üzerinden reklamları düzenlemenizi, optimize etmenizi ve yayınlamanızı sağlar. İlk sayfa reklam oluşturma işlemlerinizi Google Adwords uzmanı optimizasyonu ile kolaylıkla yapmanıza imkan sağlar. Ürün ve hizmetlerinizi, alakalı ve ürünleriniz ile ilgilenen kitleye ulaştırmanızı sağlayan en etkili ve efektif reklam platformlarından biridir. Günümüzde internette var olmak isteyen, belli kullanıcı kitlesine ulaşmak isteyen küçük ve büyük çaplı işletmeler Google Ads reklamları için bütçe ayırmak zorundadır. İlk sayfa reklam çalışmaları ile detaylı hedeflemeler yapabilir, direkt hizmet ve ürünlerinize ilgi duyan kullanıcılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Google Ads reklamları TBM dediğimiz “Tıklama Başı Maliyet” (Pay Per Click – PPC) üzerinden ücretlendirme ile çalışır. Reklamlarınızın ilk sayfa reklam olarak görüntülenmesi için sayfa başı reklam ücretlerinin iyi ayarlanması gerekir.

Google Ads uzmanı kampanya optimizasyonu sırasında ilk sayfa reklam çalışmasını en iyi TBM optimizasyonları ile yürütmektedir. Ek olarak sitenizin kalite puanı sıralamayı etkileyen faktörlerdendir. Bu nedenle Adwords uzmanı sitelerin reklam verilecek sayfa veya ürün gurupları ile alakalı kalite puanını arttırıcı çalışmalar yürütmesi gerekir.

Google Ads Kalite Puanı: Sitelerin reklam sıralama faktörlerinden biridir. Tıklama Başı Maliyeti kaliteli siteler düşürürken kalitesi düşük olan siteler daha fazla ücret ödeyebilir. Yapılan optimizasyonlar reklam verilen sayfa ve ürünler ile alakalıdır.

Google Ads Nasıl Çalışır?

Ads danışmanı bir reklam kampanyası optimize ederken öncelikle anahtar kelimelerinizi analiz eder. Aranma hacmi yüksek, TBM düşük anahtar kelimeler ortaya çıkarılır. Negatif anahtar kelimeler belirlenir ve kampanyaya işlenir. Anahtar kelimelerin kampanyaya girildiği türler de oldukça önemlidir. Geniş eşleşme, tam eşleşme ya da sıralı eşleşme şeklinde anahtar kelimelere göre eşleşme türleri seçilir.

Anahtar Kelimeler: Sunduğunuz ürün ve hizmetleri kullanıcılar hangi kelimeler ile arıyor biliyor musunuz? Kullanıcıların arama yaptığı ve aranma hacmi olan bu kelimelere anahtar kelimeler denir. Anahtar kelimelerinize göre arama yapan kullanıcılar sizin reklamnız ile karşılaşır ya da girdikleri sitede sizin reklamlarını görebilir ve sitenizi reklama tıklayarak ziyaret edebilir. Örneğin, İstanbul’da bir dil kursu işlettiğinizi düşünelim. “İngilizce kursu” anahtar kelimesinde reklam verdiyseniz, hedeflediğiniz bölgede bu anahtar kelimeyi kullanan kişiler sizin reklamlarınızla karşılaşacaktır. Ya da bulunduğunuz bölgede Google Harita Reklamları verdiyseniz ve anahtar kelimeniz “En iyi İngilizce kursu” ise kullanıcılar bu aramada sizin işletmenizin haritalar reklamı ile karşılaşacaktır. Aynı durum oteller ve diğer işletmeler için de geçerlidir. Tabi ki en verimli kampanyalar için Adwords uzmanı ile çalışmak şarttır. Tüm bu hedeflemeler ve analizlerin olduğu süreç profesyoneller tarafından yönetilmelidir.

Google Ads Reklam Sıralaması Nasıl Belirlenir?

Kullanıcılar Google’da arama yaptığında, anahtar kelime bazında bir açık arttırma başlar. Açık arttırmaya katılan her bir sitenin anahtar kelimesine, kalite puanına ve tıklama başı maliyetine bakılır. En alakalı ve en iyi fiyatı veren siteler üst sıraya yerleşirken, diğer siteler aynı sıralama faktörlerine göre aşağıda listelenir. Sıralamalar beş faktör üzerinden gerçekleşir.

Sıralama Faktörleri:

  1. Anahtar kelimeye verilen TBM teklifi.
  2. Reklam optimizasyonunun ve reklam sayfasının kalitesi (kalite puanı)
  3. Minimum sıralama teklifleri
  4. Anahtar kelime, arayan kullanıcı alakası
  5. Reklamlarda kullanılan uzantılar, reklam türü

Adwords Uzmanı Nasıl Çalışır?

Adwords uzmanı, kampanya oluşturma ve kampanyaların her gün optimize edilme sürecinde yer alırken kampanya sonunda aylık veya tek seferlik raporlamalar ile reklam verimini ölçümler. Reklamlarda başarılı olmak, iyi geri dönüşler alabilmek ve kullanıcılara kolayca ulaşabilmek için Ads uzmanı ile çalışmak gereklidir.

Reklam planlamasının birden fazla adımı vardır. Bu adımlar sırasında farklı reklam araçları kullanılmaktadır ve bu araçlar profesyonellerce kullanıldığında etkilidir.

Daha önce pek çok küçük ve büyük işletmenin reklam kampanyalarını optimize ettiğimiz için sektörde oldukça fazla tecrübemiz bulunmaktadır. Google Ads kampanyalarınız için bir Adwords uzmanı arıyorsanız size gerekli desteği sağlayabilirim. Herkes markasının görünür olmasını ister, ürünlerinin kullanıcılara ulaşmasını ve başarıyı hedefler bu nedenle her türden küçük ve büyük ölçekli işletme için uygun bir reklam kampanyası vardır.

Adwords uzmanı kampanyalarınızda danışman olarak görev alabilir, analizler yapar ve reklamlar ile alakalı düzeltilmesi gereken yerleri düzeltir. Kritik hataların önlenmesi zaman ve para kaybını engeller.

Adwords Uzmanı Kampanyalarınızı Optimize Eder

Reklamlarda en önemli nokta kampanya optimizasyon kısmıdır. Ads danışmanı bu alanda devreye girer ve kampanyalar ile ilgili gerekli analizleri yaparak optimizasyonu sağlar. Kullanılan bütçeyi arttırmadan ya da ufak artışlar ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlar. Bu sayede site trafiğinde iyi sonuçlar elde edilebilir.

Yeni kampanya stratejilerinde ve dönemsel kampanya faaliyetleri oluşturur. Örneğin, sevgililer günü ya da babalar günü gibi özel günler için uygun reklam kampanyaları oluşturulabilir ya da yeni gelişim stratejilerine uygun, daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlayacak kısa kuyruklu ve uzun kuyruklu anahtar kelimeler belirlenerek yeni kampanyalar oluşturulabilir. Ads uzmanı bütçeniz ve reklam hedeflerinize en uygun kampanyaları optimize eder.

Google Reklam Uzmanına mı İhtiyacınız Var?

İşletmenizin profesyonel reklamları için bir reklam uzmanı mı arıyorsunuz? Hemen bize mesaj gönderin, reklam kampanyanızı oluşturalım. Potansiyel müşterileriniz ile hızlıca tanışın.
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderin
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim?