Anti SEO Koruması

Anti SEO Nedir? Anti SEO Koruması

Anti SEO yani negatif SEO, sitelerin arama motoru performansını olumsuz etkilemek ve sıralama kaybı yaşatmak için yürütülen işlemlerin tamamıdır. Rakiplerinizden herhangi biri sıralama kaybetmeniz ve SEO işlemlerinizin zarar görmesi için Anti SEO çalışmaları yürütüyor olabilir. Bu durumu fark etmenin en basit yöntemi sıralama kaybı, trafik kaybı, site ve sunucu bazlı problemler, Google botlarının daha sık ziyareti Anti SEO’nun belirtileridir.

Rakiplerinizden birisi ya da bir kaçı sitenizin kopyasını oluşturmuş olabilir, içeriklerinizi kopyalayabilir ya da kötü ve uygunsuz sitelerden sizin için backlink almış olabilir. Sitenizi sabote etmeye çalışan bu yöntemleri engellemeniz gerekir. Eğer Anti SEO sürecini iyi yönetemezseniz siteniz Google’dan kaldırılabilir, spam  ve filtre cezaları alabilir.

Sunucunuza kullanılan eklentilerden ya da bedava temalardan kaynaklı virüsler bulaşabilir, sunucu performansınız düşebilir veya sitenizde çökmeler meydana gelebilir. Bu tarz virüslerin temizlenmesi için güvenlik eklentileri kurar ve virüsleri temizleriz.

Google sıralamanızı ve mevcut SEO durumunuzu korumak için SEOFİL ‘den fiyat teklifi alabilirsiniz. Anti SEO işlemlerinin etkilerini en aza indirir, gerekli çalışmalar ile sitenizi koruruz.

Anti SEO Nedir?

Anti SEO koruma ücretleri yapılacak işin boyutuna göre değişiklik göstermektedir. 500₺ ile 5000₺ aralığında ücret çıkabilir. Net fiyatı öğrenmek için bizden fiyat talebinde bulunun, sitenizi inceleyelim ve size bir fiyat verelim.

Zararlı Link Analizi

Sitenize uygunsuz ve illegal sitelerden, zararlı ve spam sitelerden backlink alınmış olabilir. Bu linkleri tespit eder, Google’a bildirir ve reddederiz. Size bir rapor ile reddedilen linkleri iletiriz.

Hacklink Saldırısı

Sunucunuza ya da sitenize yapılan bir saldırı sonucu sitenize hacklink atılmış olabilir. Hacklink herhangi bir sayfanızdan ya da içeriğinizden farklı bir siteye yönlendirmedir. Hacklinkleri tespit eder ve sileriz.

Marka Aramasında Uygunsuz Sonuçlar

Marka isminiz uygunsuz sitelere eklenmiş olabilir. Arama motorlarında markanızı arattığınızda uygunsuz siteler listelenebilir. Bu durumu gidermek için marka çalışması yürütebilir ve sıralanan sitelerin sıralamasının değişmesini sağlayabiliriz.

Siteden Virüslerin Kaldırılması

Sunucunuza bulaşan virüsleri tespit eder kaldırırız. Virüsler bir eklenti, sunucu saldırıları ya da bedava tasarım aracılığıyla bulaşmış olabilir, sunucunuzda ya da sitenizde güvenlik açıkları bulunuyor olabilir. Bu durumu düzeltmek için farklı bir sunucu ve tasarım tercih edilmesi en güvenli yöntemdir.

İçerik Kontrolü

Mevcut anahtar kelimelerde yüksek sıralama kaybeden içerikleriniz tespit edilir ve incelenir. İçeriklerinizin kopyalanıp kopyalanmadığı kontrol edilir. Kopyalanan içerik varsa düzeltilmesi ya da değiştirilmesi tavsiye edilir.

Müşteri Desteği

Düzenli olarak Anti SEO koruması sağladığımız müşterilerimize sürekli kullanıcı desteği sunmaktayız. Tek seferlik hizmet alan müşterilerimiz için çalışma sonrası 2 gün destek sağlamaktayız.

Anti SEO Koruması İçin Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

Sitenize Anti SEO (Negatif SEO) uygulanıyorsa hemen site yedeğini alın ve bizden fiyat isteyin. Zaman kaybetmeden çalışmaya başlamak en önemli avantajımızdır.

  SEO Danışmanına mı İhtiyacınız Var?

  Siteniz için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. SEO Danışmanlık hizmeti için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.
  X
  Mesaj Gönder
  Mesaj Gönderin
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabilirim?