Backlink Paketleri

Backlink bir internet sitesinden farklı bir siteye link verilmesi terimidir. Web sitenizin on page seo optimizasyonları bittikten sonra, Google’ın değerlendirme kriterlerine uygun, otoriter ve yüksek trafikli sitelerden backlink paketi almanız gerekir. Backlinkler bu otoriter sitelerin sizin sitenize kefil olduğunu Google’a belirtmenin en sade yoludur. Bu linkler üzerinden kullanıcılar ilgili içerikten sizin sitenize yapılan çıkışları keşfeder ve sitenizi ziyaret ederler. Google botları da kullanıcı mantığıyla hareket ederek, link aldığınız siteyi tararken sizin sitenizi tespit ederler.

Sitenizde sunduğunuz ürünleri belirli bir kullanıcı grubuna ulaştırmak için backlink önemlidir. Hedeflenen anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlar ve bu sayede Google’da arama yapan kullanıcı sitenize direkt giriş gerçekleştirir. Örneğin “Backlink Paketi Satın Al” kelimesini arayan bir müşteri yüksek ihtimalle Seo paketi satın almak istiyordur. Bu müşteriye ulaşmak için anahtar kelimede yükselmek ya da reklam vermek zorundayız. Ancak SEO uzun vadede kesin çözümler sunduğu ve hizmetler reklama göre daha uygun olduğu için tercih edilmektedir. Seo ücreti ise alınan linklerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

SEO kriterlerinin başında kaliteli backlink paketleri gelmektedir. Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer edinmek istiyorsanız mutlaka doğru backlink profili kurmak için backlink paketi ya da SEO danışmanlığı hizmeti almalısınız.

Backlink paketi sitenizin en iyi SEO performansını kazanmasını sağlar.

Backlink Paketi: Sitenize özel hazırlanmış, backlink profili ve dağılım oranlarına dikkat edilmiş paketlerdir. Her site için farklı linkler ve çalışmalar yürütülür.

Backlink Paketleri: Nofollow, Dofollow, Sponsored ve EGC backlink türleri dikkate alınarak hazırlanmış paketlerdir. Her site için farklı linkler kullanılsa da paketler genel hatlarıyla belirttiğimiz şekildedir.

SEO Backlink Paketleri Siteye Özeldir!

Sitenizi Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara taşımak için Backlink paketi satın alabilirsiniz. Sıralamada yükselişin ardından trafik artışı ile site gelirlerinde de artış gözlenecektir. Backlink paketlerimiz siteye özel ayarlanmaktadır. Her siteye özel ilgi göstermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!
👋 Tanışma Paketi (İNDİRİMLİ)
449₺ - 349₺ /3-5 Gün
2 Anahtar Kelime
1 Özgün Tanıtım Yazısı
1 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
10 Forum Tanıtımı
5 DA/PA Yüksek WEB 2.0
100 Yorum
5 Profil
1 DevinArt
5 Telegra
1 Medium
1 Flicker
1 Diigo
20 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE
🌟 Başlangıç Paketi
599 ₺ /5-7 Gün
3 Anahtar Kelime
2 Özgün Tanıtım Yazısı
2 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
15 Forum Tanıtımı
10 DA/PA Yüksek WEB 2.0
150 Yorum
10 Profil
3 DevinArt
10 Telegra
2 Medium
2 Flicker
2 Diigo
30 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE
✔️ Standart Paket (İNDİRİMLİ)
849₺ - 749 ₺ /EN ÇOK TERCİH EDİLEN PAKET
5 Anahtar Kelime
3 Özgün Tanıtım Yazısı
3 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
25 Forum Tanıtımı
15 DA/PA Yüksek WEB 2.0
200 Yorum
15 Profil
5 DevinArt
15 Telegra
3 Medium
3 Flicker
3 Diigo
40 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE
🚀 Roket Paket
999 ₺ /7-10 Gün
7 Anahtar Kelime
5 Özgün Tanıtım Yazısı
5 Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
35 Forum Tanıtımı
20 DA/PA Yüksek WEB 2.0
300 Yorum
20 Profil
7 DevinArt
25 Telegra
5 Medium
5 Flicker
5 Diigo
60 EDU&GOV YÜKSEK KALİTE

SEO Paketleri

Backlink paketleri ile yetinmeyin. Sitenizi SEO uyumlu hale getirelim. Dilediğiniz SEO paketlerine uygun fiyatlarla sahip olun, siteniz arama motoru yönergeleri ile uyumlu olsun. Sıralamanız kolayca yükselsin.
🔎 Özel İlgi Paketi
550 ₺ /Sadece WORDPRESS
Anahtar Kelime Araştırması
Reklam Anahtar Kelimeleri
Robots.txt Denetimi
.Htaccess Denetimi
Sitemap.XML Denetimi
Mevcut Eklentilerin Denetimi
Noindex Optimizasyonu
İç SEO Analizi
Google Data Studio Analizi (Sınırsız Erişim)
SERP Analizi (5 Sayfa için)
İçerik Denetimi
🏹 Tam SEO Uyumlu Paketi
950 ₺ /Sadece WORDPRESS
Anahtar Kelime Araştırması
Reklam Anahtar Kelimeleri
Robots.txt Denetimi
.Htaccess Denetimi
Sitemap.XML Denetimi
Eklenti Denetimi
Noindex Optimizasyonu
İç SEO Analizi
Zararlı Backlink Kontrolü ve Reddedilmesi
Wordpress İç Optimizasyon
Semrush Site Analizi
Önemli Sayfaların Optimizasyonu (Max 5)
Premium Eklenti Kurulum ve Ayarları
Google Data Studio Analizi (Sınırsız Erişim)
SERP Analizi (10 Sayfa İçin)
İçerik Denetimi

Backlink Paketleri

Backlink paketleri ile backlink çalışması yaptırabilir, sitenizin arama motorları tarafından daha kolay fark edilmesini ve sıralamada yükselmesini sağlayabilirsiniz. Backlink fiyatı oldukça uygun ve etkisi ise yüksek olan bir SEO yöntemidir. Yaptığımız çalışmaların tamamı manuel eklemeler ile yapılmakta, %100 organik yöntemler kullanılmaktadır. Belirttiğiniz hedef anahtar kelimelerde yükselmek istiyorsanız mutlaka backlink paketleri denenmelidir. Sıralama performansınızı arttırmanın en iyi yolu backlink çalışmasıdır. Kaliteli backlink paketi satın al ve hızlıca sıralamanı yükselt. Uygun fiyatlar ve paket detayları için sayfamızı inceleyebilir, aklınıza takılan tüm soruların cevabını sayfa içinde bulabilirsiniz.

Backlink Paketi Nasıl Olmalı?

Paket içeriklerinde forum tanıtımları, ziyaretçi defterine kayıtlar, web 2.0 backlink kaynakları, nofollow ve dofollow edu & gov backlinkler ve sosyal imlemeler bulunmalıdır. Tüm bu backlink kaynaklarının doğru sayılarda backlink paketleri içerisine entegre edilmesi ve sürekli aktif, yeni ve güncel kaynaklar kullanılması gerekir. Bu nedenle backlink çalışması kişiler tarafından değil, bir seo ajansı tarafından yapılmalıdır. Anahtar kelimelerde düşük rekabetin bulunduğu sitelerde kolaylıkla backlink paketi satın alarak üst sıralara yerleşebilirsiniz ancak rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimelerde sürekli çalışma yapılması ve otoriter kaynakların kullanılması gerekir.

Google İçin Backlinklerin Önemi

Google kullanıcı deneyimine oldukça önem verir. Yüksek otoriteye sahip bir sitede, sitenize bağlantı çıkışı olduğunu botları tarafından fark edebilir, bu şekilde ne kadar fazla bağlantıya sahipseniz arama motorunun gözünde site popülerliği de artar. Bu sayede sıralamanız yükselir.

Backlink Satın Almak Şart mı?

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralara yerleşmesini istiyorsanız, Google’ın arama motoru yönergelerinde belirttiği gibi iyi bir backlink profiline sahip olmanız gerekir. Arama motorları sitenizin konumunu farklı sitelerden alınan linklere göre belirler. Satın aldığınız Backlink paketleri ne kadar otoriter site barındırıyorsa, link gücünüz o oranda artacaktır. Bir X sitesinden Y sitesine verilen bağlantı, arama motorunun botları X sitesine girerken Y sitesini fark etmesine neden olur. X sitesi tarafından Y sitesine referans olunur ve sayfa otoritesi ile alan adı otoritesi aktarılır.

Organik Backlink Paketleri

Backlink paketlerimizin tamamı organiktir. Manuel yöntemler ile sitelere eklenir, siteler ise özenle tespit edilmiş sitelerdir. Kaliteli kaynaklara yönelmek için Backlink paketleri detaylıca incelenmiş ve düzenlenmiştir.

Backlink paketleri SEO için en önemli yönergelerin başında gelir. Her sitenin kaliteli bir backlink ağına ihtiyacı vardır.

Backlink Paketleri SEO Çalışmasını Doğrudan Etkiler

Backlink paketleri etkisi kanıtlanmış ve hızlı sıralama kazandıran en önemli SEO yöntemlerinden biridir. Dofollow, Nofollow, Edu & Gov, Chrome Backlink, Wikipedia Backlink gibi pek çok kaliteli backlinkler mevcut. Backlink paketleri maksimum verim hedeflenerek hazırlanmış, sürekli güncellenen paketlerdir. Backlink paketi satın alarak sitenizin otoritesini arttırırsınız. Arama motorları siteleri bağlantılar üzerinden fark eder, alınan linkleri referans kabul eder ve yüksek referanslı siteleri sıralama ile ödüllendirir. Uyguladığımız backlink paketi sitenizin alan adı ve sayfa otoritelerini arttıracaktır. Backlink paketi satın alarak Google’da sıralamanızın yükselmesini sağlayabilirsiniz. Düzenli çalışma ile sitenizin organik trafik performansı artacaktır. Backlink nasıl alınır? Kaliteli backlink nasıl bulunur ve backlink nasıl yapılır gibi düşüncelerle uğraşmayın. İşi profesyonel SEO ajansına bırakın.

Backlink paketi Google’ın paylaştığı SEO yönergelerinde en önemli SEO ve sıralama faktörüdür. Kaliteli bir backlink paketi uygulandığında sitenin bağlantı gücü artar, organik trafik performansı yükselir. İçerikten sonra en önemli sıralama faktörüdür ve direkt son kullanıcıya ulaşmanızı sağlar.

SEO konusunda bilgili değilseniz, işinizi internete taşıyıp yeni müşterilere ulaşmaya çalışıyorsanız backlink konusunda pek bilgili değilsinizdir. Büyük ihtimalle araştırma sonrası bizi buldunuz ve şuan bu içeriği okuyorsunuz. Bu içeriğin karşınıza çıkmasının en büyük nedeni backlink çalışması ve etkili backlink bağlantılarıdır. Yazıyı okudukça backlink  hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve ne kadar önemli olduklarını daha net kavrayacaksınız.

Backlink Paketi İçin Sık Sorulan Sorular

Backlink paketi için sık sorulan sorulara göz atarak paketlerin sitenize pozitif faydasını, tahmini ne kadar sürede dönüşüm elde edebileceğinizi, tahmini dönüşüm oranlarını ve süreç, raporlama gibi detayları öğrenebilirsiniz.

Backlink Paketi Ne İşe Yarar?

Hedeflenen anahtar kelimelerde Google gibi arama motorlarında yükselmenizi sağlar. SEO çalışması sayesinde reklam giderleri düşer, organik trafik artış gösterir. Hedeflenen pek çok anahtar kelimede siteniz üst sıralarda yer alır.

Backlink Paketi Siteme Nasıl Faydaları Olur?

Uyguladığımız paketler sayesinde mevcut anahtar kelimelerinizde kısa sürede yükseleceksiniz.
Anahtar kelimelerden sitenize ulaşan organik trafikte artış sağlanacaktır.
Tanıtım yazıları ve sosyal paylaşımlar sayesinde marka bilinirliğiniz artacaktır.
Alexa değerlerinde iyileşme gözlemlenecektir.
Doğru ve Google’ın istediği backlink profili sitenize uygulanacaktır.
Müşteri potansiyelinde organik trafik artışı nedeniyle artış gözlenecektir.

Backlink Paketi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Backlink Paketi satın alırken, paket içeriği detaylı şekilde incelenmelidir. Yapılan çalışmaları gerekirse firmadan detaylıca öğrenmelisiniz. Kullanılan linklerin kaliteli olması şarttır. Yüzlerce link çıkışı olan, spam sitelerden veya paravan bloglardan alınan backlinkler negatif etki yaratacaktır ve uzak durulması gereken linklerdir.

Firmalardan SEO Raporu Talep Edin

Hizmet almaya karar verdiğiniz firmadan mutlaka bir SEO raporu talep edin. Hizmet sonunda uygulanan yöntemler ve alınan linkler hakkında fikir sahibi olmanız önemlidir. Kullanılan linklerin kalitesini bu sayede öğrenebilirsiniz.

Linkleri Kontrol Edin

Satın aldığınız paket içeriğinde bulunan linkleri Ahrefs, SEMrush ya da MOZ gibi araçlar üzerinden mutlaka kontrol edin, linklerde herhangi bir problem görünmüyorsa aktif olup olmadıklarını kontrol etmek için direkt girişler sağlayın. Aktif sitelerden link almaya özen gösterin.

Özgün İçerikle Backlink Alın

Tanıtım yazıları yayınlandığında genelde her sitede aynı içerik kullanılmaktadır. SEO açısından olumsuz olan bu durumda içeriğin özgünlüğü, anahtar kelime yoğunluğu önemlidir. Her site için farklı tanıtım yazısı profesyonel editörlere yazdırılmalıdır.

Backlink Paketi Siteme Zarar Verir mi?

Kullandığımız yöntemler tamamen özgündür. Backlink alınan siteler özenle seçilmiş, binlerce linkin arasından tespit edilmiş spam olmayan linklerdir. Ayrıca hizmetlerimizde tanıtım yazısının yanı sıra kategoriniz ile alakalı aktif herhangi bir siteden de link alıyoruz.

Tanıtım yazısı sağladığımız siteler News kayıtlı, otoriter ve trafiği olan sitelerdir. İşlemlerimizin hiçbirinde botlarla oluşturulmuş linkler ya da paravan bloglar kullanılmamaktadır.

Kullanmakta olduğumuz linkler aylık değişiklik göstermektedir. Maksimum pozitif fayda için link kaynaklarımızı sürekli güncellemekteyiz.

Hangi Backlink Paketi Seçmeliyim?

Backlink Paketi seçerken başlıca kriter anahtar kelime kullanımı ve yüksek rekabettir. Mevcut anahtar kelimeleriniz yüksek rekabet varsa daha fazla link alarak yükselmeyi hedeflemelisiniz.
Yüksek rekabetli anahtar kelimelerde günlük 250-750 TL arası reklam gideri yerine aylık düzenli SEO paketleri ile uzun vadede anahtar kelimede ilk sıralara yerleşmek, işletmeniz için oluşturabileceğiniz en iyi strateji planlarından biridir.

Belirttiğiniz Backlinklerin Tamamını Alıyor musunuz?

Çalışma yaptığımız sitelerin çoğunluğu organik ve aktif sitelerdir. Bu nedenle yayınlanan içerikler onaya bağlı olabiliyor. Ancak yürüttüğümüz çalışma sayesinde yayınladığımız tanıtım yazılarının %80’i yayınlanmaktadır. Haber sitelerinde böyle bir sorun yoktur, forum ve blog sitelerinde bu problemi yaşayabiliriz.
Blog ve forum siteleri dışında %100 yayınlanmakta ve backlink almaktasınız.

Anahtar Kelime Seçimi Nasıl Yapılır?

Anahtar kelimeyi mutlaka alıcının seçmesi gerekmektedir. Müşteri kendi kriterlerine göre belirlediği anahtar kelimeleri bizlere göndermelidir.
Anahtar kelime belirleme
1. Kısa vadede bir yükseliş mi yoksa uzun vadeli bir yükseliş mi hedefleniyor?
2. Tek anahtar kelimede yükselmek mi hedefleniyor? Eğer öyleyse yan anahtar kelimeleri de mevcut tek anahtar kelime üzerinden belirlemeniz gerekmektedir.
3. Çalışmada tam olarak müşteri neyi hedefliyor?
4. Trafik artışı mı hedefleniyor yoksa marka bilinirliğinde artış mı isteniyor?
Eğer anahtar kelimeler hakkında bir fikriniz yoksa ya da emin değilseniz analiz paketimizi almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede anahtar kelimeleri inceleyebilir, yüksek trafikli ya da direkt dönüşüm sağlayacak anahtar kelimeleri tespit ederek bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Backlink Paketi Alınan Linkler Kalıcı mı?

Alınan linklerin tamamı kalıcıdır. Her türlü riske karşı tarafımızca 1 yıl garantileri bulunmaktadır. Herhangi bir sorunda telafileri yapılmaktadır ancak müşteriler link takibini kendileri sağlamalıdır.

Backlink Paketi Hizmeti ve Raporlama Ne Kar Sürede Tamamlanır?

İşlemlerimizin tamamı organik yapıldığı için maksimum 10 gün içerisinde paketlerimiz sonlandırılır ve rapor iletilir.

Çalışma Sonra Google'da Kaçıncı Sırada Olurum?

Herhangi bir sıralama garantisi verilmemektedir. SEO’da sıralama garantisi vermek imkansızdır. Bu durum anahtar kelimelerdeki rekabete ve alınan paketin içeriğine göre değişiklik gösterecektir. Çok düşük rekabetin olduğu bir anahtar kelimede siteniz ilk üç sıralamaya girebilir, yüksek rekabetin olduğu bir anahtar kelimede siteniz 10. sayfadan 6. sayfaya yükselebilir de. Net bir tahmin yürütmek bu konuda imkansızdır. Aynı anahtar kelimede pek çok rakibin SEO çalışması yaptırdığını da unutmamak gerekir.

Backlink Paketi Ne Sıklıkla Almalıyım?

SEO paketlerinin işlem tamamlandıktan sonra etki süresi ortalama 30 ile 50 gün arasındadır. Bu nedenle 30-40 gün aralıklarla backlink paketi satın alabilirsiniz.

Sürekli Backlink Paketi Almalı mıyım?

SEO sürekli devam eden bir süreçtir. Aynı anahtar kelimede pek çok rakip seo çalışması yapmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalar pozitif etkisini yitirmese de, rakipleriniz yaptıkları çalışmalarla sıralamada önünüze geçebilir. Üst sıraları kaptırmamak ya da sıralamada yükselmek için sürekli seo yapılması gerekir.

Ödeme Nasıl Yapılır

Ödeme yöntemi için sadece EFT / Havale mevcuttur. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek ya da whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce mutlaka bizden bilgi alın.

Backlink Paketlerimiz Yurt Dışı Siteler İçin Düzenlenebilir.

Uyguladığımız backlink paketleri yurt dışı siteler için değiştirilebilir ve yeniden düzenlenebilir. Paketlerimiz yurt dışına hizmet veren siteler içinde etkilidir ve sıralama kazanmanızı sağlar. Yurt dışına hizmet veren siteler için paketlerin çevrilmesinde ek ücret gerekir ve bazı siteler paket dışı bırakılırken yabancı siteler eklenir.

Forum tanıtımı, News kayıtlı haber siteleri ve firma rehber kayıtları çıkartılır.

Sitenizin hizmet verdiği ülke ile alakalı genel siteler ve bazı sektörel siteler pakete eklenebilir.

Yurt dışına hizmet veren, yabancı siteler için fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

  • Bronz  Backlink Paketi için 50$
  • Silver Backlink Paketi için 90$
  • Gold Backlink Paketi için 120$

SEO Danışmanına mı İhtiyacınız Var?

Siteniz için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. SEO Danışmanlık hizmeti için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderin
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim?