Backlink Paketleri – SEO Paketi – SEO Hizmeti

Backlink Paketleri Ne İşe Yarar?

Backlink bir internet sitesinden farklı bir siteye link verilmesi terimidir. Web sitenizin on page seo optimizasyonları bittikten sonra, Google’ın değerlendirme kriterlerine uygun, otoriter ve yüksek trafikli sitelerden backlink paketi almanız gerekir. Backlinkler bu otoriter sitelerin sizin sitenize kefil olduğunu Google’a belirtmenin en sade yoludur. Bu linkler üzerinden kullanıcılar ilgili içerikten sizin sitenize yapılan çıkışları keşfeder ve sitenizi ziyaret ederler. Google botları da kullanıcı mantığıyla hareket ederek, link aldığınız siteyi tararken sizin sitenizi tespit ederler.

Sitenizde sunduğunuz ürünleri belirli bir kullanıcı grubuna ulaştırmak için backlink önemlidir. Hedeflenen anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlar ve bu sayede Google’da arama yapan kullanıcı sitenize direkt giriş gerçekleştirir. Örneğin “Backlink Paketi Satın Al” kelimesini arayan bir müşteri yüksek ihtimalle Seo paketi satın almak istiyordur. Bu müşteriye ulaşmak için anahtar kelimede yükselmek ya da reklam vermek zorundayız. Ancak SEO uzun vadede kesin çözümler sunduğu ve hizmetler reklama göre daha uygun olduğu için tercih edilmektedir. Seo ücreti ise alınan linklerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

SEO kriterlerinin başında kaliteli backlink paketleri gelmektedir. Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer edinmek istiyorsanız mutlaka doğru backlink profili kurmak için backlink paketi ya da SEO danışmanlığı hizmeti almalısınız.

Backlink paketi sitenizin en iyi SEO performansını kazanmasını sağlar.

SEO Hizmetlerimizle Sıralamanız Yükseliyor!

25$'dan başlayan uygun fiyatlı Backlink paketlerinden herhangi birini seçerek Google'da yükselmeye başlayın. Detaylı raporlamalar ile sitenizin durumunu takip edin, rakiplerinizi geride bırakın.

Backlink Paketleri

Sitenizi Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara taşımak için Backlink paketi satın alabilirsiniz. Sıralamada yükselişin ardından trafik artışı ile site gelirlerinde de artış gözlenecektir. Firmanızı Google'da üst sıralara taşımak için özenle hazırlanmış kaliteli linklerden oluşan paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Bronz Backlink Paketi
25$
/Çalışma 2-5 Gün Sürer.
Anahtar Kelime Analizi HEDİYE!
+200 Kelime 2 Tanıtım Yazısı Makalesi
3 Anahtar Kelime
2 C-Class IP Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
15 Forum Tanıtımı (Yerli ve Aktif)
10 Yüksek DA / PA Blogdan Tanıtım Yazısı
200 Yorum Backlink
20 EDU & GOV Backlink (Yüksek Kalite)
10 Firma Rehberi Kaydı (İşletmeler İçin)
20 Profil Backlink
1 Devinart Backlink
1 Netlify.app Backlink
1 Medium Backlink
1 Flickr Backlink
1 Diigo Backlink
Silver Backlink Paketi
50$
/Çalışma 3-7 Gün Sürer.
Anahtar Kelime Analizi HEDİYE!
+250 Kelime 3 Tanıtım Makalesi
3 Anahtar Kelime
3 C-Class IP Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
30 Forum Tanıtımı (Yerli ve Aktif)
20 Yüksek DA / PA Blogdan Tanıtım Yazısı
400 Yorum Backlink
40 EDU & GOV Backlink (Yüksek Kalite)
20 Firma Rehberi Kaydı (İşletmeler İçin)
25 Profil Backlink
2 Devinart Backlink
2 Netlify.app Backlink
2 Medium Backlink
2 Flickr Backlink
2 Diigo Backlink
Gold Backlink Paketi
75$
/Çalışma 5-12 Gün Sürer.
Anahtar Kelime Analizi HEDİYE!
+300 Kelime 5 Tanıtım Yazısı Makalesi
5 Anahtar Kelime
5 C-Class IP Otoriter News Kayıtlı Haber Sitesi
1 Adet Kategori ve İçeriklerinizle Alakalı Siteden Tanıtım Yazısı
50 Forum Tanıtımı (Yerli ve Aktif)
30 Yüksek DA / PA Blogdan Tanıtım Yazısı
600 Yorum Backlink
60 EDU & GOV Backlink (Yüksek Kalite)
25 Yüksek DA PA Backlink
30 Firma Rehberi Kaydı (İşletmeler İçin)
35 Profil Backlink
3 Devinart Backlink
3 Netlify.app Backlink
3 Medium Backlink
3 Flickr Backlink
3 Diigo Backlink

Backlink Paketi İçin Sık Sorulan Sorular

Backlink paketi için sık sorulan sorulara göz atarak paketlerin sitenize pozitif faydasını, tahmini ne kadar sürede dönüşüm elde edebileceğinizi, tahmini dönüşüm oranlarını ve süreç, raporlama gibi detayları öğrenebilirsiniz.

Backlink Paketi Ne İşe Yarar?

Hedeflenen anahtar kelimelerde Google gibi arama motorlarında yükselmenizi sağlar. SEO çalışması sayesinde reklam giderleri düşer, organik trafik artış gösterir. Hedeflenen pek çok anahtar kelimede siteniz üst sıralarda yer alır.

Backlink Paketi Siteme Nasıl Faydaları Olur?

Uyguladığımız paketler sayesinde mevcut anahtar kelimelerinizde kısa sürede yükseleceksiniz.
Anahtar kelimelerden sitenize ulaşan organik trafikte artış sağlanacaktır.
Tanıtım yazıları ve sosyal paylaşımlar sayesinde marka bilinirliğiniz artacaktır.
Alexa değerlerinde iyileşme gözlemlenecektir.
Doğru ve Google’ın istediği backlink profili sitenize uygulanacaktır.
Müşteri potansiyelinde organik trafik artışı nedeniyle artış gözlenecektir.

Backlink Paketi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Backlink Paketi satın alırken, paket içeriği detaylı şekilde incelenmelidir. Yapılan çalışmaları gerekirse firmadan detaylıca öğrenmelisiniz. Kullanılan linklerin kaliteli olması şarttır. Yüzlerce link çıkışı olan, spam sitelerden veya paravan bloglardan alınan backlinkler negatif etki yaratacaktır ve uzak durulması gereken linklerdir.

Firmalardan SEO Raporu Talep Edin

Hizmet almaya karar verdiğiniz firmadan mutlaka bir SEO raporu talep edin. Hizmet sonunda uygulanan yöntemler ve alınan linkler hakkında fikir sahibi olmanız önemlidir. Kullanılan linklerin kalitesini bu sayede öğrenebilirsiniz.

Linkleri Kontrol Edin

Satın aldığınız paket içeriğinde bulunan linkleri Ahrefs, SEMrush ya da MOZ gibi araçlar üzerinden mutlaka kontrol edin, linklerde herhangi bir problem görünmüyorsa aktif olup olmadıklarını kontrol etmek için direkt girişler sağlayın. Aktif sitelerden link almaya özen gösterin.

Özgün İçerikle Backlink Alın

Tanıtım yazıları yayınlandığında genelde her sitede aynı içerik kullanılmaktadır. SEO açısından olumsuz olan bu durumda içeriğin özgünlüğü, anahtar kelime yoğunluğu önemlidir. Her site için farklı tanıtım yazısı profesyonel editörlere yazdırılmalıdır.

Backlink Paketi Siteme Zarar Verir mi?

Kullandığımız yöntemler tamamen özgündür. Backlink alınan siteler özenle seçilmiş, binlerce linkin arasından tespit edilmiş spam olmayan linklerdir. Ayrıca hizmetlerimizde tanıtım yazısının yanı sıra kategoriniz ile alakalı aktif herhangi bir siteden de link alıyoruz.

Tanıtım yazısı sağladığımız siteler News kayıtlı, otoriter ve trafiği olan sitelerdir. İşlemlerimizin hiçbirinde botlarla oluşturulmuş linkler ya da paravan bloglar kullanılmamaktadır.

Kullanmakta olduğumuz linkler aylık değişiklik göstermektedir. Maksimum pozitif fayda için link kaynaklarımızı sürekli güncellemekteyiz.

Hangi Backlink Paketi Seçmeliyim?

Backlink Paketi seçerken başlıca kriter anahtar kelime kullanımı ve yüksek rekabettir. Mevcut anahtar kelimeleriniz yüksek rekabet varsa daha fazla link alarak yükselmeyi hedeflemelisiniz.
Yüksek rekabetli anahtar kelimelerde günlük 250-750 TL arası reklam gideri yerine aylık düzenli SEO paketleri ile uzun vadede anahtar kelimede ilk sıralara yerleşmek, işletmeniz için oluşturabileceğiniz en iyi strateji planlarından biridir.

Belirttiğiniz Backlinklerin Tamamını Alıyor musunuz?

Çalışma yaptığımız sitelerin çoğunluğu organik ve aktif sitelerdir. Bu nedenle yayınlanan içerikler onaya bağlı olabiliyor. Ancak yürüttüğümüz çalışma sayesinde yayınladığımız tanıtım yazılarının %80’i yayınlanmaktadır. Haber sitelerinde böyle bir sorun yoktur, forum ve blog sitelerinde bu problemi yaşayabiliriz.
Blog ve forum siteleri dışında %100 yayınlanmakta ve backlink almaktasınız.

Anahtar Kelime Seçimi Nasıl Yapılır?

Anahtar kelimeyi mutlaka alıcının seçmesi gerekmektedir. Müşteri kendi kriterlerine göre belirlediği anahtar kelimeleri bizlere göndermelidir.
Anahtar kelime belirleme
1. Kısa vadede bir yükseliş mi yoksa uzun vadeli bir yükseliş mi hedefleniyor?
2. Tek anahtar kelimede yükselmek mi hedefleniyor? Eğer öyleyse yan anahtar kelimeleri de mevcut tek anahtar kelime üzerinden belirlemeniz gerekmektedir.
3. Çalışmada tam olarak müşteri neyi hedefliyor?
4. Trafik artışı mı hedefleniyor yoksa marka bilinirliğinde artış mı isteniyor?
Eğer anahtar kelimeler hakkında bir fikriniz yoksa ya da emin değilseniz analiz paketimizi almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede anahtar kelimeleri inceleyebilir, yüksek trafikli ya da direkt dönüşüm sağlayacak anahtar kelimeleri tespit ederek bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Backlink Paketi Alınan Linkler Kalıcı mı?

Alınan linklerin tamamı kalıcıdır. Her türlü riske karşı tarafımızca 1 yıl garantileri bulunmaktadır. Herhangi bir sorunda telafileri yapılmaktadır ancak müşteriler link takibini kendileri sağlamalıdır.

Backlink Paketi Hizmeti ve Raporlama Ne Kar Sürede Tamamlanır?

İşlemlerimizin tamamı organik yapıldığı için maksimum 10 gün içerisinde paketlerimiz sonlandırılır ve rapor iletilir.

Çalışma Sonra Google'da Kaçıncı Sırada Olurum?

Herhangi bir sıralama garantisi verilmemektedir. SEO’da sıralama garantisi vermek imkansızdır. Bu durum anahtar kelimelerdeki rekabete ve alınan paketin içeriğine göre değişiklik gösterecektir. Çok düşük rekabetin olduğu bir anahtar kelimede siteniz ilk üç sıralamaya girebilir, yüksek rekabetin olduğu bir anahtar kelimede siteniz 10. sayfadan 6. sayfaya yükselebilir de. Net bir tahmin yürütmek bu konuda imkansızdır. Aynı anahtar kelimede pek çok rakibin SEO çalışması yaptırdığını da unutmamak gerekir.

Backlink Paketi Ne Sıklıkla Almalıyım?

SEO paketlerinin işlem tamamlandıktan sonra etki süresi ortalama 30 ile 50 gün arasındadır. Bu nedenle 30-40 gün aralıklarla backlink paketi satın alabilirsiniz.

Sürekli Backlink Paketi Almalı mıyım?

SEO sürekli devam eden bir süreçtir. Aynı anahtar kelimede pek çok rakip seo çalışması yapmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalar pozitif etkisini yitirmese de, rakipleriniz yaptıkları çalışmalarla sıralamada önünüze geçebilir. Üst sıraları kaptırmamak ya da sıralamada yükselmek için sürekli seo yapılması gerekir.

Ödeme Nasıl Yapılır

Ödeme yöntemi için sadece EFT / Havale mevcuttur. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek ya da whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce mutlaka bizden bilgi alın.

SEO Danışmanına mı İhtiyacınız Var?

Siteniz için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. SEO Danışmanlık hizmeti için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.
X
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderin
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim?