Silver Backlink Paketi

Silver backlink paketi sayesinde siteniz arama motorlarında uçuşa geçecek. Backlink çalışmaları ve marka bilinirliği çalışması için mutlaka bu paketi satın almalısınız!

Açıklama

Paket satın alan müşterilerimizin tanıtım yazıları tarafımızca yazılmaktadır ve içerik 200 kelimedir.

Paket içeriğinde kaliteli forum sitelerinden nofollow backlink alınmaktadır. Bu siteler üzerinden alınan backlinkler, makaleye ve paylaşılan içeriğe göre trafik getirebilir. İlgi çekici bir içerikle sitenizi paylaşmaktayız.

Paket içeriğinde EDU & GOV backlinkler mevcuttur. Ülkeler ve eğitim kurumları tarafından kullanılan bu alan adı uzantıları siteniz için kaliteli referanslardır ve DA / PA oranları yüksektir.

Paket için belirlediğimiz news kayıtlı haber sitelerinde, siteniz için tanıtım yazısı yayınlanmaktadır. Bu sayede ilgi çekici içerikle sitenize trafik gelebilir, otoriter bir siteden kaliteli backlink almış olursunuz, arama motorunda markalaşma sinyalleri alabilirsiniz.

Paketle beraber doğal backlinkler siteniz için alınacaktır. Bu siteler yüksek DA ve PA değerlerine sahiptir. Sitenizin DA ve PA değerlerini yükseltebilir, Alexa değerlerinizi pozitif etkileyebilir.

Paket içeriğinde tüm dünyada otoritesi kabul gören Wikimedia ve Wikipedia backlinki vardır.

Paket içeriğinde backlink analizi vardır. En büyük rakiplerinizi ya da yaklaşmakta olan rakiplerinizi tanımıyor olabilirsiniz. Sunduğumuz analizde en çok anahtar kelimede rekabet ettiğiniz siteler listelenmektedir. Bu takiplerinizin aldığı kaliteli backlinkler ve backlink aldığı sayfaları listelenmektedir. Paket satın alan her müşterimize analizi hediye ediyoruz.

Hizmet teslim süresi 10-12 gün aralığındadır. İşlemlerimiz tamamen organiktir ve manuel yöntemler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Silver Backlink Paketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun
X
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderin
İstediğiniz ürün için bizimle iletişime geçin.