Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi markanızın internetteki yüzüdür. Marka bilinirliğini arttırır, potansiyel müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırır, satışlarınızı ciddi oranda arttırır ve yeni pazarlara açılmanızı sağlar. İçerikler ile ürünlerinizi site üzerinden kolayca pazarlayabilir ve doğru SEO danışmanlığı ile Google gibi arama motorlarında üst sıralara yerleşerek büyük kitlelere firmanızı tanıtabilirsiniz.

Lokasyon bazlı SEO çalışmalarında kurumsal web sitesi üst sıralarda görünmenizi sağlayacak başlıca kriterlerden biridir. Bölgesel bir hizmetiniz ya da firmanız varsa mutlaka bir kurumsal site sahibi olmalısınız.

Kurumsal Site Nedir?

Kurumsal web sitesi ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında satmanıza ya da markanızı tanıtmanızı yardımcı olurken kullanıcı datası oluşturmanıza da imkan tanır. Kurumsal site ihtiyacınız için bizden mutlaka fiyat alın!

+7 Yıl SEO Profesyonel Deneyimi
+5 Yıl Wordpress Deneyimi
+150 Site Optimizasyonu

SEO ve Dijital Pazarlama uzmanının belirlediği, maksimum verim alabileceğiniz kuramsal site temalarına geçiş yapmak için hemen mesaj gönderin.

Avrupa Standartlarında Tema

Çalışmalarımızda tamamen Avrupa standartlarını yakalıyoruz. Site tasarımlarını yurt dışından satın alıyor, kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uyumluluk

Seçtiğimiz tasarımlar tamamen mobil uyumludur. Kullanıcılar sitenize hangi cihazdan giriş yaparsa yapsın tasarımsal bozukluklar meydana gelmez, en iyi performansı sergiler!

SEO Uyumluluk

Seçtiğimiz temalar SEO uyumludur. SEO çalışmalarında herhangi bir problem yaratmaz, hızlı ve Google gibi arama motorlarında yükselmenizi kolaylaştıran tasarımlardır.

Hazır Tasarımlar

Temaların tamamı kullanıma hazır ve WordPress alt yapısına sahiptir, tasarlanması veya düzenlenmesi için aylarca beklemenize gerek kalmaz. Tasarımsal olarak üzerinde değişiklik yapılması mümkün değildir ancak bulunduğunuz sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılarlar!

Sınırsız Erişim

Tema ve kurulum ücretleri tek seferliktir. Sizden tek seferlik ücret dışında başka hiçbir ücret talep edilmez ancak domain ve hosting sizin tarafınızdan sağlanmalıdır.

Hızlı Destek

Sitenizin yapım aşaması tamamlandıktan ve teslim edildikten sonra 2 gün boyunca ücretsiz destek sunmaktayız.

Kurumsal Web Sitesi İçin Sık Sorulan Sorular

Kurumsal web sitesi hizmeti alan müşterilerimizin merak ettiği, sık sorduğu soruları aşağıda bulabilirsiniz. Aradığınız sorunun cevabını bulamazsanız bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımları Nasıl Belirlenir?

Tasarımlar belirttiğiniz ihtiyaçlar ve sektörünüze göre belirlenir. Tema arama süreci tarafımızca gerçekleştirir ve yurt dışındaki profesyonel yazılımcılardan temin edilir. Aynı tema sizin gibi binlerce müşteriye dünya çapında satılmıştır.

İhtiyacınıza uygun olan temalar tarafımızca listelenir ve bir sunum yapılır. Temalar hazır tasarımlara sahip olduğu için üzerlerinde çok fazla oynama imkanımız yoktur. Belirtilen şekilde, demolarda gösterildiği gibi kurulmaktadır.

Temalarda Hangi Alt Yapıyı Kullanıyorsunuz?

Kurumsal site tasarımlarında yönetim kolaylığı ve öğrenme kolaylığı açısından WordPress kullanmaktayız. Tasarımı kurup size teslim ettikten sonra içerik ekleme ve düzenleme gibi kısımları gösteriyoruz. Destek süreniz sona erdikten sonra Google’da, WordPress ile alakalı pek çok bilgi dokümanı bulunmaktadır. Bu dokümanlar üzerinden ihtiyaç duyduğunuz her bilgiye ulaşabilir ya da bize danışabilirsiniz.

Kurumsal Site Ücretleri Nedir?

Kurumsal web sitesi ücretleri ihtiyacınız, sektörünüz ve gerekli görülen optimizasyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Seçtiğiniz tema da ücreti etkilemektedir. Ortalama 1,500₺ ile 3,000₺ aralığında bir fiyat çıkmaktadır.

Hosting ve Domain Ücrete Dahil mi?

Hosting ve domain ücrete dahil değildir. Hosting ve domaini sizin sağlamanız gerekir. Eğer sağlayamıyorsanız biz yardımcı olmaktayız ancak ücretlerini sizin ödemeniz şartıyla.

Hosting: web sitenizin bulunduğu, barındığı alandır.

Domain: sitenizin alan adıdır. Örneğin SEOFİL firması için https://www.seofil.com adresidir.

Hosting seçerken ucuza kaçmamalı, tasarımı ve gelecek trafiği kolayca kaldıracak bir WORDPRESS Hosting seçilmelidir.

Kurumsal Web Site Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kurumsal web site tasarımı profesyonel bir ara yüze sahip olmalıdır. Ana sayfada kullanıcıyı menüler, slider, bilgi kutucukları gibi alanların yanı sıra canlı destek ya da whatsapp hattına yönlendiren bağlantılar bulunmalıdır. Renk seçiminde beyaz ve gri gibi renklerin yanı sıra mavi tonları da huzur verdiği için tercih edilebilir. Sitenin renk ve tasarımlarıyla logo uyumu kesinlikle sağlanmalıdır. Site tasarımı pek çok ince detayın düşünülerek oluşturulması gereken bir konudur.

Firmaların kurumsallığı ve dijital kimliği artık internet sitelerinden yansıtılmaktadır. Kullanıcılar işletme ya da firmaları ziyaret etmeden önce internet araştırması yaparlar. (Yapılan anketlere göre önce internet araştırması yapan kullanıcı oranı %73’dür.) Kullanıcılar bir firmayı tercih etmeden önce kurumsal kimliğine yani site tasarımına bakmaktadır. Web site tasarımı yeterince iyi olmayan, göze hitap etmeyen kurum ya da kuruluşlar kullanıcılarda gerekli güveni oluşturamaz ve anında müşteri kaybı yaşayabilirler.

Tasarımın ve kurumsal kimliğin önemine kendinizi gözlemleyerek karar verebilirsiniz. Örneğin bir E-ticaret sitesinde mobilya alacaksınız. Siyah, kırmızı ve sarı gibi renkler ile dizayn edilmiş, yazı karakterleri bile ayarlanmamış, logosu uyumsuz ve göze kötü görünen bir siteyi mi daha güvenilir bulup tercih edersiniz? Yoksa beyaz, gri ve açık mavi tonlarının kullanıldığı, logo uyumu olan ve göze daha hoş görünen bir web sitesini mi?

Kurumsal web tasarım hizmeti

Kurumsal Site Optimizasyonu

Kurumsal site optimizasyonu ile sitenizin hataları analizler sonucu tespit edilir ve düzeltilir, siteniz olması gereken ayarlar ile yeniden düzenlenir ve wordpress için hızlandırma işlemi yapılır.

Kurumsal site tasarımı ile dijital kimliğinizi oluşturalım.

Kurumsal siteler internette var olmak isteyen işletmelerin itibarını ve dijital kimliğini temsil etmektedir. Tasarımlar kullanıcıyı yormayacak şekilde ayarlanmalı, kullanıcı en fazla 3 tıklama ile sitede istediği alana yönlendirilmelidir. Kurumsal web sitesi içinde bulunan görseller özenle hazırlanmalı, hizmet detayları mutlaka belirtilmeli ve işletme hakkında bütün bilgiler bulunmalıdır. Kullanıcıların karar verdiğinde size ulaşması için bir iletişim sayfası, harita kaydı ve whatsapp hattı kesinlikle eklenmelidir. Kullanıcının beğenisini kazanmak için bütün tasarım hamleleri yapılmalıdır.

Kurumsal web sitesi kategorileri, menüleri ve içerikleri anahtar kelime analizlerine göre oluşturulmalıdır. Bu sayede hedeflenen kelimelerde yükselmek kolaylaşacaktır. 404 HTTP hatası veren sayfalar, hatalı 301 HTTP yönlendirmeleri deep crawl yapılarak tespit edilmeli ve yeniden düzenlenmelidir.

Kurumsal web sitesinin arama motorlarında yükselmesi için kaliteli backlink paketi kullanılmalı ya da analizler sonucu aynı kategoride hizmet veren sitelerden backlinkler alınmalıdır. Bu linkler sayesinde hedeflenen anahtar kelimelerde rekabete göre uzun ve kısa vadede yükselmeler beklenmelidir.

SEO Danışmanına mı İhtiyacınız Var?

Siteniz için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. SEO Danışmanlık hizmeti için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderin
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim?