SEO Hizmetleri Nedir? Neleri Kapsar?

SEO hizmeti kapsamlıdır. Pek çok arama motoru optimizasyonunu içerir, profesyonel bir SEO uzmanı tarafından yapılması gereklidir ve işlem sonucunda sitenin arama motoru performansında artış beklenir. İşlemler çok yönlü ve uğraş gerektiren işlemlerdir. Google’ın site geliştiricilerine ve içerik üreticilerine sunduğu kriterleri referans almalıdır.

SEO hizmeti organik işlemler ile gerçekleştirilmelidir ve her şeyden önce kullanıcı deneyimini iyileştirebilecek ya da iyi olan kullanıcı deneyimini koruyabilecek çalışmalar yürütülmelidir. Arama motoru tarafında ise organik büyüme hedeflenirken, arama yapan kullanıcıya ihtiyacını sunmak hedeflenmelidir. Bu sayede kusursuz bir SEO hizmeti sağlanmış olur.

SEOFİL hizmetlerinde sitenizin gelişimini, sıralama performansını ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlar. Bu nedenle oluşturulan hizmetler, kullanılan backlinkler ve yöntemler özenle seçilmiştir. Google’ın önerdiği yöntemler uygulanmaktadır. Backlinkler ise Google’ın otoriter olarak değerlendirdiği sitelerden sağlanmaktadır.

SEO Hizmeti
100+
Mutlu Müşteri
139+
Proje Yönetimi
150+
Sosyal Medya Yönetimi
100+
Özel Destek
Seo Danışmanlık Hizmeti

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlık hizmetimiz ile sitenizin arama motoru performansını iyileştiriyoruz. Gerekli iç seo çalışmalarını yürütüyoruz, kullanıcı deneyimini arttırıyoruz. Sitenizle alakalı tüm analizleri gerçekleştiriyor, SEO stratejisini oluşturuyoruz. +7 yılın üzerinde profesyonel SEO deneyimimizi sitenize aktarıyoruz.

Sitenizin backlink ağını oluşturuyor, uygun bir profil yaratıyoruz. Bu sayede en kaliteli linkler ile arama motorlarında üst sıralara yerleşmenizi sağlıyoruz. Sitenize SEO yatırımı yapmadıysanız hemen bizimle çalışmaya başlayın, rakiplerinizi geride bırakın.

SEO Paketi ile Kaliteli Backlink Alın!

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara yerleşmenin ilk üç kriterinden biri kaliteli backlinklere sahip olmaktır. Elimizde bulunan geniş backlink ağı ile sitenize en kaliteli linkleri alıyoruz. Nofollow ve Dofollow link dağılımına dikkat ederek backlink profilinizi oluşturuyor, ileriye dönük backlink stratejinizin temelini atıyoruz. Paketlerimizi mutlaka inceleyin.

Backlink ve Seo Paket hizmetleri
SEO Analiz Paketi

SEO Analiz Paketi

Arama motorlarında sıralama performansını iyileştirmek ve yükseltmek için site analizlerine ihtiyaç duyarız. SEOFİL analiz paketi çok detaylı ve düzenli raporlar içermektedir. Sitenizin mevcut durumunu, SEO skorunu, bağlantılarınızı, içeriklerinizi yani kısaca bütün sitenizi en ince detayına kadar analiz eder. İyileştirilmesi gereken içerikleri, düzeltilmesi gereken linkleri, sorunlu görsel ve sayfaları raporlar ve size iletiriz. Bu sayede On Page SEO eksiklerinizi giderebilir, kullanıcılarınızın davranışlarını öğrenebilir ve site performansınızı arttırabilirsiniz. Başarılı bir SEO çalışmasının temelinde analizler ve istatistikler yatmaktadır. Analiz paketlerimizi hemen inceleyin.

Google Haritalar SEO

Google haritalar, Google’ın işletmelere ücretsiz sunduğu servislerden biridir. Bulunduğunuz konumda arama yapan potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay yoludur. Haritalarda üst sıralarda görünmek için öncelikle kayıt işleminin Google kriterlerine uygun olması gerekir. Sonrasında işletmeye ait bir web sitesi ve işletmenizin harita kaydı için SEO çalışması yapılması şarttır. Hedeflenen anahtar kelimelerde rekabete göre yükseliş kolay ya da zor olabilir. SeoFil sizin adınıza tüm haritalar işlemlerini gerçekleştirir ve potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşmanızı sağlar. Henüz harita kaydınız yoksa ya da SEO yaptırmak istiyorsanız mutlaka hizmetimizi inceleyin.

Google Haritalar SEO Çalışması
Wordpress Site Hızlandırma Hizmeti

WordPress Site Hızlandırma

Google’ın web site geliştiricileri ve içerik üreticilerine sunduğu en önemli kriterlerden biri site hızıdır. Yeterince hızlı bir siteye sahip değilseniz, sitenizin hız optimizasyonları yapılmamışsa istediğiniz anahtar kelimelerde sıralamaya girmeniz oldukça zor olacaktır. Bu nedenle profesyonel bir hızlandırma işlemi yapılması gerekir. WordPress için uyguladığımız hızlandırma hizmetine mutlaka göz atın. Gerekli eklentilerin doğru kurulumu, CDN kurulumu, görsel optimizasyonu, gzip sıkıştırması ve doğru tema, hosting seçimi ile site hız performansını arttırabiliriz. WordPress site hızlandırma hizmetimizi mutlaka inceleyin.

Anti SEO Koruması

Sitenizin arama motoru performansını kötü etkilemek için bir takım çalışmalar yapılıyor olabilir. Bu çalışmalar sıralamanızı, trafiğinizi ve marka bilinirliğinizi negatif etkiler. Anti SEO büyük ihtimalle sektördeki veya anahtar kelimelerdeki rakipleriniz tarafından yapılıyordur. Bu nedenle düzeltilmesi ve etkilerinin en aza indirgenmesi gerekir. Anti SEO çalışmalarından bazıları spam backlinkler, hacklinkler, virüsler ve sunucu saldırılarıdır. Gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa siteniz arama motorlarından kaldırılabilir, filtre ve spam cezaları alabilir. Eğer birileri sitenize Anti SEO uyguluyorsa mutlaka bizimle iletişime geçin, sitenizi kurtaralım!

Anti SEO Nedir?

SEO Danışmanına mı İhtiyacınız Var?

Siteniz için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. SEO Danışmanlık hizmeti için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderin
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim?