Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi markanızın internetteki yüzüdür. Marka bilinirliğini arttırır, potansiyel müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırır, satışlarınızı ciddi oranda arttırır ve yeni pazarlara açılmanızı sağlar. İçerikler ile ürünlerinizi site üzerinden kolayca pazarlayabilir ve doğru SEO danışmanlığı ile Google gibi arama motorlarında üst sıralara yerleşerek büyük kitlelere firmanızı tanıtabilirsiniz.

Lokasyon bazlı SEO çalışmalarında kurumsal web sitesi üst sıralarda görünmenizi sağlayacak başlıca kriterlerden biridir. Bölgesel bir hizmetiniz ya da firmanız varsa mutlaka bir kurumsal site sahibi olmalısınız.

Kurumsal Site Nedir?

Kurumsal web sitesi ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında satmanıza ya da markanızı tanıtmanızı yardımcı olurken kullanıcı datası oluşturmanıza da imkan tanır. Kurumsal site ihtiyacınız için bizden mutlaka fiyat alın!

+7 Yıl SEO Profesyonel Deneyimi
+5 Yıl Wordpress Deneyimi
+150 Site Optimizasyonu

Avrupa Standartlarında Tema

Çalışmalarımızda tamamen Avrupa standartlarını yakalıyoruz. Site tasarımlarını yurt dışından satın alıyor, kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uyumluluk

Seçtiğimiz tasarımlar tamamen mobil uyumludur. Kullanıcılar sitenize hangi cihazdan giriş yaparsa yapsın tasarımsal bozukluklar meydana gelmez, en iyi performansı sergiler!

SEO Uyumluluk

Seçtiğimiz temalar SEO uyumludur. SEO çalışmalarında herhangi bir problem yaratmaz, hızlı ve Google gibi arama motorlarında yükselmenizi kolaylaştıran tasarımlardır.

Hazır Tasarımlar

Temaların tamamı kullanıma hazır ve WordPress alt yapısına sahiptir, tasarlanması veya düzenlenmesi için aylarca beklemenize gerek kalmaz. Tasarımsal olarak üzerinde değişiklik yapılması mümkün değildir ancak bulunduğunuz sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılarlar!

Sınırsız Erişim

Tema ve kurulum ücretleri tek seferliktir. Sizden tek seferlik ücret dışında başka hiçbir ücret talep edilmez ancak domain ve hosting sizin tarafınızdan sağlanmalıdır.

Hızlı Destek

Sitenizin yapım aşaması tamamlandıktan ve teslim edildikten sonra 1 gün boyunca ücretsiz destek sunmaktayız.

Kurumsal Web Sitesi İçin Bizimle İletişime Geçin.

Kurumsal web sitesi ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilir, tasarımda olmasını istediklerinizi belirterek örnek tasarımları seçmemizi kolaylaştırabilirsiniz. Belirlediğimiz Avrupa standartlarındaki temaları size sunar, seçtiğiniz tasarımı sitenize uygularız.

  Kurumsal Web Sitesi İçin Sık Sorulan Sorular

  Kurumsal web sitesi hizmeti alan müşterilerimizin merak ettiği, sık sorduğu soruları aşağıda bulabilirsiniz. Aradığınız sorunun cevabını bulamazsanız bizimle iletişime geçiniz.

  Tasarımlar belirttiğiniz ihtiyaçlar ve sektörünüze göre belirlenir. Tema arama süreci tarafımızca gerçekleştirir ve yurt dışındaki profesyonel yazılımcılardan temin edilir. Aynı tema sizin gibi binlerce müşteriye dünya çapında satılmıştır.

  İhtiyacınıza uygun olan temalar tarafımızca listelenir ve bir sunum yapılır. Temalar hazır tasarımlara sahip olduğu için üzerlerinde çok fazla oynama imkanımız yoktur. Belirtilen şekilde, demolarda gösterildiği gibi kurulmaktadır.

  Kurumsal site tasarımlarında yönetim kolaylığı ve öğrenme kolaylığı açısından WordPress kullanmaktayız. Tasarımı kurup size teslim ettikten sonra içerik ekleme ve düzenleme gibi kısımları gösteriyoruz. Destek süreniz sona erdikten sonra Google’da, WordPress ile alakalı pek çok bilgi dokümanı bulunmaktadır. Bu dokümanlar üzerinden ihtiyaç duyduğunuz her bilgiye ulaşabilir ya da bize danışabilirsiniz.

  Kurumsal web sitesi ücretleri ihtiyacınız, sektörünüz ve gerekli görülen optimizasyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Seçtiğiniz tema da ücreti etkilemektedir. Ortalama 1,500₺ ile 3,000₺ aralığında bir fiyat çıkmaktadır.

  Hosting ve domain ücrete dahil değildir. Hosting ve domaini sizin sağlamanız gerekir. Eğer sağlayamıyorsanız biz yardımcı olmaktayız ancak ücretlerini sizin ödemeniz şartıyla.

  Hosting: web sitenizin bulunduğu, barındığı alandır.

  Domain: sitenizin alan adıdır. Örneğin SEOFİL firması için https://www.seofil.com adresidir.

  Hosting seçerken ucuza kaçmamalı, tasarımı ve gelecek trafiği kolayca kaldıracak bir WORDPRESS Hosting seçilmelidir.

  SEO Danışmanına mı İhtiyacınız Var?

  Siteniz için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. SEO Danışmanlık hizmeti için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.
  X
  Mesaj Gönder
  Mesaj Gönderin
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabilirim?